Apartmány Máchovo jezero
Objednávky - rezervace - dotazy
+420 722 924 364
+420 722 924 364

Koronavirus a dovolená v roce 2020

Stav nouze kvůli pandemii koronaviru SARS-CoV-2, tedy šíření nemoci COVID-19j, se snad blíží ke svému konci a je čas na přípravu letní turistické sezóny.


Vzhledem k důsledkům pandemie a v zájmu udržení pozitivního vývoje je dost pravděpodobné, že budeme nuceni, alespoň dočasně, změnit své rekreační návyky a nahradit zahraniční dovolené těmi domácími, a to navíc s jistými omezeními.

Je pravděpodobné, že na základě nařízení vlády budeme muset i na domácí dovolené dodržovat jistá hygienická a sociální omezení a pravidla, která částečně omezí náš komfort, ale zajistí bezpečnost před ohrožením virovou nákazou COVID-19 a zvýší nám i osobní pocit bezpečí.

Za náš pension u Máchova jezera lze potvrdit, že jsme na letní sezónu již připraveni.

Výhoda ubytování v pensionu u Máchova jezera

Základní výhodou pensionu je relativně nízké množství hostů v objektu, což je jeden ze základních faktorů, podle kterých budeme letos svou dovolenou vybírat. Bonusem navíc jsou apartmány s vlastním vchodem a kompletním vybavením a zázemím, tedy se ubytované rodiny nemusí potkávat, pokud se tak nedohodnou.

Zajištění hygienických požadavků

Veškeré požadavky, které vláda nařídila či nařídí pro ubytovací zařízení, plníme beze zbytku a jdeme vždy ještě o krok dál, abychom našim hostům zajistili dovolenou v bezpečí a bez obav ze zdravotních následků.

Do objektu neumožňujeme vstup cizím osobám bez vědomí hostů.

Koronavirus a dovolená v roce 2020

Všechny společné prostory, jako zábradlí venkovního schodiště či terasu, pravidelně desinfikujeme, a to minimálně dvakrát denně a více dle potřeb.

Čím ještě zajistíme vaše bezpečí a pohodlí?

  • Všechny apartmány jsou vybaveny desinfekcí pro potřeby ubytovaných hostů.

  • Ložní prádlo a ostatní textilie jsou před vaším ubytováním čerstvě vyprány a tepelně desinfikovány vysokou teplotou v sušičce.

  • Všechny plochy apartmánu (stoly, židle, kliky apod.) jsou před vaším příjezdem desinfikovány.

Přesně takto a mnohem více zajišťujeme vaši bezpečnost a pohodlí v našich apartmánech ... tedy zajistíme hned, jak vláda povolí otevření rekreačních ubytovacích zařízení. Ale jakoby se stalo. My jsme připraveni a čekáme jen na vás. Nepropásněte možnost rekreačního ubytování v apartmánech u Máchova jezera, poptávka po domácí rekreaci v ubytovacích zařízeních rodinného charakteru díky omezené možnosti zahraniční dovolené a požadavku hostů na rodinné ubytování hltí trh.

Vaše apartmány u Máchova jezera

Publikováno: 28. dubna 2020 12:00